ШПАГАТ ДЛЯ ТЮКУВАННЯ PIIPPO

Сіновязальний шпагат Piippo купити

Шпагат сіновязальний Piippo

Даний шпагат для тюкування є універсальним і підходить для всіх типів прес-підбирачів. Сінов'язальний шпагат для тюкування Piippo - це найвища фінська якість, надійність і простота в застосуванні. Шпагат поліпропіленовий виготовляється за унікальними технологіями, що робить його дуже м'яким і гарантує гарну затяжку вузлів. Варто відзначити, що термін його служби вдвічі перевищує всі аналоги. Кожен кілограм тюкувального шпагату Piippo на 25% довше ніж в інших виробників шпагату, це робить його найбільш економічним і затребуваним. В компанії "Агромакс Груп" ви можете купити шпагат поліпропіленовий для обв'язки тюків при пресуванні сіна і соломи, для використання в тепличних господарствах, для підв'язки виноградної лози, виготовлення канатів, для упаковки товарів з доставкою по всій Україні. Поліпропіленовий сінов'язальний шпагат для прес-підбирача допоможе швидко і якісно провести кормозагоівельну кампанію на Вашому господарстві.

Купити шпагат для тюкування можна зателефонувавши за номерами, що вказані зверху сторінки. Менеджери компанії "Агромакс Груп" розкажуть про переваги нашого шпагату та допоможуть підібрати його під Ваші потреби.

Особливість шпагата Piippo в стабільно високій якості і точній відповідності параметрів технологічним нормам – зокрема в гарантованій довжині на 1 кілограм ваги. Для різних марок шпагата сіновязального ця величина складає 110-600 метрів.

Також серед переваг шпагатів Piippo Oy:

  • високая міцність на розрив;
  • м'якість та еластичність;
  • вологостійкість та відсутність капілярного ефекту;
  • стійкість до появи плісняви і біологічним впливам;
  • стійкість до впливу кислот, розчинників, паливно-мастильних матеріалів;
  • термостійкість (до 150С);
  • універсальність і простота використання;
  • доступна вартість.

Продукция отличается функциональностью и универсальностью, благодаря чему она может применяться в любых климатических зонах и при любых погодных условиях.

Шановні клієнти,

  • Рахуйте кількість отриманих тюків з однієї бобіни
  • Шпагат Piippo суттєво продовжує "життя" Ваших в'язальних механизмів

 

Назва шпагату

Вага бобіни, кг

Фактичні метри в 1 бобіні, м

Міцність на розрив, кг

110 Super Extreme

10.5

1155

422

115 Extreme

9

1035

410

122 Magnum

9

1098

370

130 BIG SQUARE

9

1170

360

145 Original

9

1305

310

400 Traditional

5

2000

120

600 Round Bale

5

3000

83

 

Сінов'язальний шпагат Piippo виготовлений з дотриманням традицій високої фінської якості, є універсальним для всіх типів прес-підбирачів. Унікальні технології роблять шпагат м'яким, що допомагає подвоїти термін його служби.

Завдяки високим стандартам виробництва, Ви будете використовувати рівно ту кількість шпагату, яку зазначено на упаковці.

Реальний метраж - вибираючи продукцію Piippo ви отримуєте до 20% більше нитки в бобіні в порівнянні з деякими іншими шпагатами на ринку.

Більше метрів сінов'язального шпагату в кілограмі, бобіні, палеті!

Унікальна технологія "Стійкої тонкої плівки" дозволить Вам отримати додатково до 25 км шпагата на одному піддоні!

Міцність на розрив стала вище на 30% у всіх типах шпагату Piippo!

Тюки витримують найважчі умови перевезення і зберігання і залишаються в "відмінній формі"!

Поліпропіленовий шпагат для великих прес-підбирачів 110-145 м/кг

Сінов'язальний шпагат спеціально створений для великих прес-підбирачів. Це гарантує високу міцність вузла. Специфікація продукту показує завжди тільки реальні метри, а не номінальні. Це гарантує, що фермер може вибирати відповідний шпагат для своїх потреб.

Тюкувальний шпагат для маленьких и середніх прес-підбирачів 400 м/кг

Цей поліпропіленовий шпагат підходить для всіх маленьких і середніх прес-підбирачів. Лінійна щільність шпагату - 2500 Текс, міцність вузла - не менше 65 кГс,міцність нитки - не менше 100 кГс. Хороше затягування вузла гарантує, що вузли в пакунку будуть міцними, навіть при грубій обробці і зимовому зберіганні. З однієї упаковки  з двома бобінами можна заготовити мінімум 900 тюків.

Шпагат для рулонних прес-підбирачів 600 м/кг

Шпагат використовується в рулонних прес-підбирачах. Міцність шпагату - 1700 Текс. З однієї упаковки з двома бобінами можна заготовити близько 100 рулонів.