СІНОВ'ЯЗАЛЬНА СІТКА PIIPPO

Сеновязальная сетка

Сінов'язальна сітка PIIPPO

Численні дослідження виробленої продукції, а також її постійні випробування дозволяють компанії Piippo Oyj виробляти, можливо, найкращу сітку для тюкування на ринку. Спеціальні налаштування надійної сінов'язальної сітки Piippo дозволяють досягти більш ефективного, економічного та бездоганного пресування. Використання компанією найсучаснішого обладнання гарантує незмінну якість випущеної тюковочної сітки та її точну кількість.

Купити сіновязальну сітку можна зателефонувавши за номерами, які вказані зверху сторінки. Менеджери компанії "Агромакс Груп" розкажуть про переваги нашої сітки та допоможуть підібрати її під Ваші потреби. 

Економія часу - працювати з сіткою швидше, ніж зі шпагатом.

Робота з сіткою дозволяє економити понад 20 секунд на виготовлення кожного тюка. Різниця в часі призводить до суттєвої економії коштів при довгостроковому використанні. Працювати з сіткою Piippo легко і просто, навіть у важких умовах. 

 

Найменування сітки

Довжина, м

Ширина, м

Максимальна міцність на разрив, кг

Eco Net Smart 

3000

1.23

260

Green Cap 

3000

1.23

280

Hybrid Edge Master

4600

1.23-1.25

300

 

Система Green Cap

Система Green Cap допомагає легко встановлювати сітку для тюкування. Вже з першого разу сітка піддається легкому та правильному напрямку. Цим Ви уникаєте додатової роботи по її установці та покращуєте робочу безпеку. Зелене маркування на сітці вказує на вірний напрямок обертання.

УФ - захист

Сітка Green Cap має високий рівень захисту від ультрафіолету. Разом з високою міцністю, це дозволить упакувати самий щільний тюк без ризику його розриву.

Метод ECS2

Easy Coverage System 2 (ECS2) є запатентованим методом, який забезпечує рівномірне розтягнення по всій ширині рулону тюка. Симетричні та акуратні тюки зручніше складати та зберігати. Система Green Cap також захищає тюк від шкідливої вологості та збільшує якість збереження заготовлених кормових матеріалів.

Sealed

Упаковка сінов'язальної сітки відповідає найвищим стандартам. Стійкий до негоди чохол, запаяний з обох сторін, спрощує зберігання на фермі чи на складі.

SuperCore

Дякуючи технологіям SuperCore, котушки не застряють при встановленні. Дощ та сирість - не проблема, вони зберігають надійність за будь-яких погодних умов. Внутрішня частина котушки має унікальный ідентифікатор партії.

Easy Lifters

Ручки для переноски Easy Lifters створені для зручної роботи з нашою продукцією на складі чи в полі. Рекомендований ергономічний спосіб підйому рулону допоможе уникнути травм. Ручки Easy lifters також легко знімаються при установці рулону в прес-підбирач.