УПАКОВОЧНІ МАТЕРІАЛИ PIIPPO

 

Переваги сінов'язальної сітки «Piippo Oy»

Cітка для прес-підбирачів «Piippo Oy» виготовляється на основі полімерних матеріалів за запатентованою компанією технологією. Використання первинної сировини та високотехнологічних методів її обробки в процесі виробництва забезпечує:

 • рівномірний розподіл навантаження (зусиль) по всій ширині сітки, 
 • гарантію однорідності матеріалу,
 • підвищену міцність,
 • більший строк служби,
 • зручність використання,
 • доступну вартість.

Матеріал стійкий до вологи і не змінює своїх фізичних властивостей при намоканні, а тому може використовуватись при зборі в будь-яку погоду. Завдяки своїй універсальності представлені в продажу сітки для сіна можуть встановлюватись на сільськогосподарські машини різних моделей та виробників. Продукція поставляється в рулонах, що спрощує процес заправки та упаковки. Для контролю кількості остатку в рулоні сітки для сінажу на її поверхню нанесені попереджуючі червоні полоси – одна за 50 метрів, інша – за 25 метрів до кінця.
Сітка для рулонів сіна від «Piippo Oy» відрізняється підвищеною пружністю та еластичністю. 
Переваги використання сітки сінажної:

 • збільшення продуктивності в порівнянні зі шпагатом за рахунок зменшення на 75% часу тюкування;
 • уменьшенный износ оборудования за счет повышенной мягкости нитей;
 • універсальність, можливість використання при формуванні круглих тюків з сіном, травою, сміттям тощо.;
 • простота та зручність використання;
 • якісна упаковка сінажу, завдяки рівномірному розтягнення сітки;
 • доступна вартість продукції.

Асортимент сітки Piippo

Вся представлена в продажу сінажна сітка для прес-підбирачів має гарантовану довжину в рулоні – у відповідності з заявленою: від 3 000 до 4 000 метрів. В залежності від марки ширина рулона складає 1,25 або 1,3 метри. У нас можливо купити сінов'язальну сітку наступних видів:

 • Piippo Magic Blue – надійна сінов'язальна сітка, що поєднує міцність, легкість і простоту використання. Таку сінов'язальну сітку оптимально купувати для збирання великих сільгоспугідь. Її ширина складає 1,3 м при довжині 3090 м.;
 • Piippo Hybrid NG – сітка збільшеної довжини. Випускається в двох варіантах ширини – 1,23 та 1,25 м, довжина в обох випадках – 3000 м.
 • Piippo Green Cap – володіє підвищеною міцністю на розрив. Випускається в двох варіантах ширини під різну техніку – 1,23 та 1,25 м довжиною – 3000 м.;
 • Piippo Econet – випускається в рулонах стандартної ширини 1,23 м з варіантами довжини 2000 и 3000 м.

Вся продукциія поставляється в герметичній упаковці, захищеної від впливу прямих сонячних променів. Для зручності навантаження/розвантаження та транспортування рулони мають ручки для переноски.

Щоб купити сітку сінов'язальну на нашому сайті, оформіть заявку зворотнього зв'язку, вказавши контактну інформацію. Або зв'яжіться для цього з нашими спеціалістами за телефоном в Києві: +38 (067) 343 80 79; +38 (050) 801 30 01. Отримати додаткову інформацію про товар або допомогу в виборі продукції – під конкретні умови експлуатації та використовану техніку – можна за тим же телефоном.

Green Cap

Система Green Cap допомагає легко встановлювати сітку. Сітка вже з першого разу піддається гладко і в правильному напрямку. Цим Ви уникаєте додаткової роботи по її установці та покращуєте робочу безпеку. Зелене маркування на сітці вказує вірний напрямок обертання.

Easy Coverage System

Easy Coverage System є запатентованим методом, котрий забезпечує рівномірне розтягнення сітки по всій ширині рулона сінажа. Симетричні та аккуратні тюки зручніше складати і зберігати. Система ECS2 також захищає тюки від шкідливої вологи та підвищує якість та цілісність заготовлених кормових матеріалів.

Sealed 

Упаковка сінов'язальної сітки відповідає найвищим стандартам. Стійкий до непогоди чохол, запаяний з обох сторін, спрощує зберігання на фермі або на складі.

SuperCore

Завдяки технології SuperCore котушки не застряють при установці. Дощ та сирість не проблема, вони зберігають надійність в будь-яких погодних умовах. Внутрішня частина котушки має унікальний ідентифікатор гарантії.

Easy Lifters

Ручки для переноски Easy lifters створені для зручної роботи з нашою продукцією на складі і в полі. Рекомендований ергономічний спосіб підйому рулона сітки допоможе уникнути травм. Ручки Easy lifters також легко знімаються при установці рулона в прес-підбирач.

Купити сітку для тюкування сіна або сіновязальний шпагат для прес-підбирача можна зателефонувавши за одним із номерів телефонів, котрі вказані зверху сторінки або замовивши зворотній дзвінок. Менеджери компанії "Агромакс Груп" нададуть відповідь на Ваші питання, а також допоможуть підібрати саме ту модель сітки, з допомогою котрої Ваш прес-підбирач зможе затюкувати сіно швидко і надійно.