HYBRID NG

PIIPPO

PIIPPO

В наявності

HYBRID NG

 Опис

Сітка сіновязальна Piippo Hybrid ® - це результат багаторічних розробок по створенню нової продукції з новітніх матеріалів за фінською ексклюзивною технологією. Сітки Piippo Hybrid® відповідають високим запитам споживачів покращеними властивостями міцності та надійності. Останні розобки продукції дозволили нам збільшити загальну довжину рулона сітки і зменшити ціну за метр.

Сітка для тюкування Piippo рівномірно і щільно покриває тюки. Одним рулоном сітки довжиною  3000 м. п. упаковується близько 255 рулонів стандартних розмірів. При використанні сітки довжиною в рулоні 4000 м. п. можна упакувати близько 340 стандартних рулонів і можна працювати всю найдовшу робочу зміну на одному рулоні сітки, що знижує втрати часу на перевстановлення обв'язочного матеріалу. Це підвищує продуктивність техніки, і заготівля кормів відбувається в більш короткі терміни.

Довжина, м

Ширина, м

Максимальная міцність на розрив, кг

4000

1,23

290


Купити сінов'язальну сітку Piippo Hybrid ® можна зателефонувавши за одним з номерів телефонів, котрі вказані в розділі "Контакти" або замовивши зворотній дзвінок. Наші менеджери нададуть відповіді на питання, а також підготують спеціальну пропозицію саме для Вас.