ECONET

PIIPPO

PIIPPO

В наявності

ECONET

Опис

Сінов'язальна сітка виробника PIIPPO (Фінляндія) - надійний пакувальний матеріал для тюкування рулонів сіна та сінажа. З сіткою тюкування відбувається до 75% швидше завдяки виключенню простоїв прес-підбирача. Ще однією суттєвою перевагою сінов'язальної сітки Econet є простота розпаковки тюків - сітка не застряє в сіні, а значить можна сміливо відправляти вміст тюка в кормозмішувач.

Piippo Econet — екологічно чиста обв'язочна сітка збільшеної довжини, скорочується час обв'язування рулонів із спресованого сіна, сінажу, силосу та інших кормів. Сітка виготовлена в Фінляндії з використанням технології ECS2, забезпечуюча рівносірне розтягнення матеріалу «від краю до краю». Сітки Piippo Econet підходять для вітчизняних та зарубіжних прес-підбирачів різних марок і моделей, що використовується в Україні.

Ширина, м

Довжина, м

1,23

2000

1,23

3000

 Використання сітки скорочує час в'язання рулонів, що підвищує продуктивність сільгосптехніки і призводить до економії дизельного палива. З допомогою сітки формуються бездоганно акуратні рулони сіна (кормів, сінажу та ін.), котрі внаслідку можна упакувати в стрейч-плівку. В упакованому вигляді сітка забезпечена ручками для переноски.

Купити сінов'язальну сітку Piippo Econet можна зателефонувавши за одним з номерів телефонів, котрі вказані в розділі "Контакти" або замовивши зворотній дзвінок.