HYBRID EDGE MASTER

PIIPPO

PIIPPO

В наявності

HYBRID EDGE MASTER

Сітка Hybrid Edge Master є останнім новим доповненням до сімейства продуктів Premium класу і пропонує високу якість і продуктивність.


Hybrid Edge Master виробництва Piippo також є останнім учасником лінійки продуктів Premium Net Wrap. Збільшення покриття до 10% в поєднанні з високою якістю продукції Hybrid Net Wrap забезпечує високу щільність і економічність тюків. В процесі тюкування Hybrid Edge Master не залишає непокритих ділянок по краю тюків. Тюки виглядають акуратно і не містять повітря. Це забезпечує краще зберігання матеріалу. Під час тюкування соломи, за рахунок якіснішого перекриття країв тюка, ми запобігаємо втратам! Тим самим гарантуємо, що вся солома залишиться в тюці. Завдяки високій міцності на розрив потрібно менше сітки для кожного тюка в порівнянні зі стандартними сітками на ринку. Це знижує загальну вартість і зменшує кількість відходів. Сітка Hybrid Edge Master оптимізована для задоволення потреб і завдань сучасного сільського господарства. Найякісніше покриття та ще кращий захист від ультрафіолету гарантованно за рахунок сировини вищого гатунку та високотехнологічного обладнання компанії Piippo. Все це спрямовано на те, щоб фермер отримував високі результати кожен день.

ІНФОРМАЦІЯ

 

• Hybrid Edge Master - найміцніша, найдовша і найлегша обмотувальна сітка
• Технологія виробництва і сировина дозволяють виробляти максимально довгий рулон
• Високий захист від ультрафіолету
• Забезпечує надійне збереження тюка, використовуючи на 15-20% менше пакувального матеріалу, ніж стандартна сітка на ринку
• Дозволяє отримати до 500 тюків (діаметр тюка 1,5 м; в два шари) з одного рулону довжиною 4600 метрів. Склад сировини дозволяє легко розрізати сітку.
• Більше метрів, менше рулонів, менше відходів упаковки, низькі транспортні витрати.